LISTOPAD ve Sportíku na Wellnessce

Zájmový sportovní klub plavání, atletika, gymnastika

LISTOPAD ve Sportíku na Wellnessce

POZOR, POZOR, listopad ve Sportíku na Wellnessce:

👉 proběhlo focení, fotky budou cca za týden, budeme informovat

👉 NOVINKA – VOLNÉ PLAVÁNÍ 1 rodič + 1 dítě. Rezervace přes systém jako u všech našich aktivit. Cena 140,-Kč pro 1 dospěly + 1 dítě, 2. dítě za příplatek 50,-Kč. Cena obsahuje 45 min plavání bez instruktorky, možnost využití všech pomůcek a 30 min v herničce.

👉 TĚHOTENSKÉ CVIČENÍ a PLAVÁNÍ – rezervace přes systém jako u všech našich aktivit. Délka 40 minut. Podmínkou je ukončený 1.trimestr a dobrý zdravotní stav. V lekci budeme cvičit, plavat a relaxovat.

👉 VANIČKOVÁNÍ – rezervace přes systém jako u všech našich aktivit. Bude zadáno do systému. Určeno pro děti ve věku 3 – 6 měsíců, vždy jednotlivě. Vyjímka pouze u dvojčat. Lze si objednat jednotlivou lekci nebo minikurz.

👉 MOŘSKÉ VÍLY – stále pokračují, rezervace přes systém. V ceně je kostým mořské panny. Naučíme vaše děti správně dýchat, vlnit se a orientovat pod vodou.

👉 Stále je možnost přihlásit se na plavání pro děti ve věku 6-12 měsíců, děti 1+, děti 2+, děti bez rodičů.

👉 DĚTSKÁ FINSKÁ SAUNA – teplota bude nižší a lze upravit dle potřeby. Saunování ve skupinkách 4 dospělý + 4 děti. Délka 60 minut. Cena pro skupinu 800,-Kč. V ceně prostěradlo pro dospělého.

👉 Od 1.11.2021 platí nadále Covid opatření – pravidlo O-N-T při vstupu (samotest je i nadále platný!) + respirátor ve společných prostorách.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *